Nazir məzunları qızıl və gümüş medallarla təltif edib - Siyahı
Tarix: 15-08-2018 15:03 | Bölmə: Cəmiyyət
Nazir məzunları qızıl və gümüş medallarla təltif edib

Təhsil naziri Ceyhun Bayramov ümumi təhsil müəssisələrinin məzunlarının qızıl və gümüş medalla təltif edilməsi haqqında əmr imzalayıb.

Reyting.az
xəbər verir ki, nazirin əmri ilə 185 məzun qızıl, 38 məzun isə gümüş medala layiq görülüb.

1. Əliyeva Arzu Əhməd qızı – Naxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri Heydər Əliyev adına tam orta məktəb

2. Cabbarov Fuad Murad oğlu – Naxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb

3. Kəngərli Zöhrə Azər qızı – Naxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 8 nömrəli tam orta məktəb

4. Zeynalova Zübeydə Həsən qızı – Naxçıvan MR, Babək rayonu Qəsəbə 1 nömrəli tam orta məktəb

5. Hacıyev Millət Xaliq oğlu – Naxçıvan MR, Culfa şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

6. Məmmədov Elvariz Rza oğlu – Naxçıvan MR, Kəngərli rayonu Qıvraq qəsəbə tam orta məktəbi

7. Rzayeva Sunay Həsən qızı – Naxçıvan MR, Ordubad rayonu Gənzə kənd tam orta məktəbi

8. İsmayılov Nurəddin Nurəddin oğlu – Naxçıvan MR, Şahbuz rayonu Badamlı qəsəbə tam orta məktəbi

9. Səlimli Gülnar Akif qızı – Naxçıvan MR, Sədərək rayonu Sədərək kənd
1 nömrəli tam orta məktəb

10. Qasımov İbrahim Bəxtiyar oğlu – Naxçıvan MR, Şərur şəhəri Fizika-riyaziyyat təmayüllü lisey

11. Abbasova Şənay Nəriman qızı Naxçıvan MR, Şərur rayonu Çərçiboğan kənd tam orta məktəbi

12. Məmmədova Ceyran Vəfadar qızı – Naxçıvan MR, Naxçıvan Qarnizonu tam orta məktəbi

13. Abbasov Elçin İsa oğlu – Naxçıvan MR, Heydər Əliyev adına Hərbi
Lisey

14. Məcidli Ayxan İlkin oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Heydər Əliyev adına lisey

15. Muxtarov Ziya Şakir oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

16. Məmmədov Cəfər Arif oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

17. Məmmədova Nailə Elxan qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

18. Əzizli Toğrul Yaşar oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

19. Mustafayev Anar İsmət oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

20. Allahverdizadə Səbinə Fuad qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

21. Aslanzadə Nihad Vahid oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

22. Məmmədova Nəzrin Vüqar qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

23. Qurbanova Zəhra İftixar qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

24. Qarayev Ayhan Sadıq oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

25. İbrahimov Cavid Elçin oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

26. Əhmədova Fəridə Müşfiq qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

27. Məmmədova Eliza İlqar qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

28. Qasımov Emil Səyyad oğlu Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

29. Məhəmmədcanov Məhəmmədcan İdris oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

30. Abbaslı Anar Yusif oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

31. Babazadə Ramil Tərlan oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

32. Cəlilova Ləman Natiq qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki T.İsmayılov adına 6 nömrəli məktəb-lisey

33. Həmzəyeva Sona Rüfət qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki T.İsmayılov adına 6 nömrəli məktəb-lisey

34. Əsgərli Aqil Ziyafət oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki T.İsmayılov adına 6 nömrəli məktəb-lisey

35. Əlizadə Nuray Vüqar qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki T.İsmayılov adına 6 nömrəli məktəb-lisey

36. Qabiyev İkram Emil oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki "Ankara məktəbi” məktəb-liseyi

37. Xanlarov İsmayıl İslam oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki "Ankara məktəbi” məktəb-liseyi

38. Əliyeva Nuranə Zaur qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
T.Həsənov adına 23 nömrəli tam orta məktəb

39. Abbaslı Ərkan Əbülfəz oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki 132-134 nömrəli təhsil kompleksi

40. Ağakişi Heydər Vahid oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki 132-134 nömrəli təhsil kompleksi

41. Məmmədova Fatimə Kamal qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki 132-134 nömrəli təhsil kompleksi

42. Əli Nərgiz İlqar qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Bakı Avropa Liseyi

43. Məmmədzadə Leyla Mobil qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Bakı Avropa Liseyi

44. İbrahimova Fidan Qasım qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Bakı Avropa Liseyi

45. Fərzəliyev Xəyal Vüqar oğlu Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Fizika-riyaziyyat və informatika təmayüllü lisey

46. Lətifov Şəmistan Bəhman oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Fizika-riyaziyyat və informatika təmayüllü lisey

47. Dadaşov Ayxan Güləddin oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki İ.Əfəndiyev adına Elitar gimnaziya

48. Abbasova Cəvahir Fikrət qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki İ.Əfəndiyev adına Elitar gimnaziya

49. Lətifov Murad İlham oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Humanitar fənlər təmayüllü məktəb-lisey

50. Ağayeva Nuray Mirzə qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Humanitar fənlər təmayüllü məktəb-lisey

51. Orucova Nuray Nuru qızı – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Humanitar fənlər təmayüllü məktəb-lisey

52. Cabbarlı Elbəy Emin oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Kimya-biologiya təmayüllü Respublika liseyi

53. Cəlalov Elşad Yaşar oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
S.Bəhlulzadə adına Xarici dillər təmayüllü gimnaziya

54. Quluzadə Zeynəb Malik qızı – Bakı şəhəri Texniki-humanitar lisey

55. Əmirəliyeva Zöhrə Sennur qızı – Bakı şəhəri 7 nömrəli tam orta məktəb

56. Nağılı Elvin Səxavət oğlu – Bakı şəhəri 12 nömrəli tam orta məktəb

57. Göyüşlü Aydan Zakir qızı – Bakı şəhəri 18 nömrəli tam orta məktəb

58. Səddatimov Rəfail Şahin oğlu – Bakı şəhəri 27 nömrəli tam orta məktəb

59. Mirtalıbova Röya Mirtaleh qızı – Bakı şəhəri 35 nömrəli tam orta məktəb

60. Novruzlu Ayxan Musa oğlu – Bakı şəhəri 36 nömrəli tam orta məktəb

61. Əhmədova Fazilə Kamil qızı – Bakı şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb

62. Kərimli Elvin Eyvaz oğlu – Bakı şəhəri 45 nömrəli tam orta məktəb

63. Hüseynova Sevgin Elçin qızı – Bakı şəhəri 53 nömrəli tam orta məktəb

64. Cəfərov Bəhram Bəhruz oğlu – Bakı şəhəri 53 nömrəli tam orta məktəb

65. Mehdizadə Sona Ağəmi qızı – Bakı şəhəri 58 nömrəli tam orta məktəb

66. İbrahimli Mərziyyə Zaur qızı – Bakı şəhəri 59 nömrəli tam orta məktəb

67. Osmanlı Nigar Fazil qızı – Bakı şəhəri 80 nömrəli tam orta məktəb

68. Məmmədova Aytac Abuzər qızı – Bakı şəhəri 89 nömrəli tam orta məktəb

69. Bayramlı İlkin Müşviq oğlu – Bakı şəhəri 93 nömrəli tam orta məktəb

70. İsmayıllı Orxan Zülfüqar oğlu Bakı şəhəri 108 nömrəli tam orta məktəb

71. Mahmudlu Lamiyə Elxan qızı – Bakı şəhəri 115 nömrəli tam orta məktəb

72. Məmmədli Qədir Ceyhun oğlu – Bakı şəhəri 116 nömrəli tam orta məktəb

73. Quliyeva Nərmin Etibar qızı – Bakı şəhəri 125 nömrəli tam orta məktəb

74. Məmmədova Günel Anar qızı – Bakı şəhəri 135 nömrəli tam orta məktəb

75. Şahbazlı Şəfiqə Zülfüqar qızı – Bakı şəhəri 135 nömrəli tam orta məktəb

76. Qəhrəmanov Orxan Eldar oğlu – Bakı şəhəri 145 nömrəli tam orta məktəb

77. Əfəndiyev Süleyman Rəsul oğlu – Bakı şəhəri 160 nömrəli Klassik Gimnaziya

78. Mirişov Nəriman İrahid oğlu – Bakı şəhəri 160 nömrəli Klassik Gimnaziya

79. Nurullayeva Alimə Fikrət qızı – Bakı şəhəri 160 nömrəli Klassik Gimnaziya

80. Həmidova Aytən Yusif qızı – Bakı şəhəri 192 nömrəli tam orta məktəb

81. Kərimxanov Anar Azad oğlu – Bakı şəhəri 192 nömrəli tam orta məktəb

82. Məmmədova Ayna Famil qızı – Bakı şəhəri 192 nömrəli tam orta məktəb

83. Həsənli Fuad Elşad oğlu – Bakı şəhəri 204 nömrəli tam orta məktəb

84. Hacıyev Məhəmməd Tofiq oğlu – Bakı şəhəri 238 nömrəli tam orta məktəb

85. İsmayılova Günel Vüqar qızı – Bakı şəhəri 257 nömrəli tam orta məktəb

86. Nəbiyev Şəmsur İlqar oğlu – Bakı şəhəri 259 nömrəli tam orta məktəb

87. Hüseynli Aynur Eldar qızı – Bakı şəhəri 270 nömrəli tam orta məktəb

88. Xəlilov Əli Elçin oğlu – Bakı şəhəri 282 nömrəli tam orta məktəb

89. Ağalı Günel Ənvər qızı – Bakı şəhəri 287 nömrəli "Zəkalar” liseyi

90. Paşayeva Aytəkin Fariz qızı – Bakı şəhəri 287 nömrəli "Zəkalar” liseyi

91. Nağızadə Elşən Elnur oğlu – Bakı şəhəri 291nömrəli Ekologiya liseyi

92. Mamedova Fidan Vəliyevna – Bakı şəhəri 291nömrəli Ekologiya liseyi

93. Umudov Zakir Rəşad oğlu – Bakı şəhəri 299 nömrəli məktəb-lisey

94. Kərimli Aytən Elxan qızı – Bakı şəhəri 309 nömrəli tam orta məktəb

95. Ağayeva Lalə Oruc qızı – Bakı şəhəri 312 nömrəli tam orta məktəb

96. Alıyev Məsud Alik oğlu – Gəncə şəhəri 17 nömrəli tam orta məktəb

97. Talıbov Murad Məhərrəm oğlu – Gəncə şəhəri 26 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

98. Məmmədli Selcan Mahil qızı – Gəncə şəhəri 27 nömrəli məktəb-lisey

99. Əkbərova Fidan Anar qızı – Gəncə şəhəri 27 nömrəli məktəb-lisey

100. Rüstəmli Aytən Kamil qızı – Sumqayıt şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

101. Fətəliyeva Nigar Namiq qızı – Sumqayıt şəhəri 11 nömrəli tam orta məktəb

102. Abdullayeva Sona Saleh qızı – Sumqayıt şəhəri 21 nömrəli tam orta məktəb

103. İsgəndərova Aidə Alik qızı Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

104. Əhmədov Anar Əhməd oğlu – Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

105. Əliyeva Ləman Ayaz qızı – Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

106. Həsənova Günel Rafiq qızı – Sumqayıt şəhəri Təbiət elmləri təmayüllü gimnaziya

107. Nəbizadə Şəbnəm İlham qızı – Sumqayıt şəhəri "İstedad” liseyi

108. Cabbarlı Ümid Rəşid oğlu – Sumqayıt şəhəri "İstedad” liseyi

109. Fətəli Sara Ceyhun qızı – Sumqayıt şəhəri "İstedad” liseyi

110. Ələkbərli Hidayət Nəsib oğlu – Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi

111. Qurbanova Banuçiçək Kamil qızı – Sumqayıt şəhəri Texniki və təbiət elmləri liseyi

112. Abbasova Aygün Elburus qızı – Mingəçevir şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

113. Qazi Zərif Azər qızı – Mingəçevir şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

114. Səmədov Nicat Məmməd oğlu – Mingəçevir şəhəri 10 nömrəli tam orta məktəb

115. Abdullayeva Jalə Elnur qızı – Mingəçevir şəhəri Təbiət-riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

116. Abdullayeva Xədı̇cə Elxan qızı – Mingəçevir şəhəri Təbiət-riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

117. Məmmədova Aygün İlqar qızı – Mingəçevir şəhəri Təbiət-riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

118. Bədəlov Nəsib Asim oğlu – Mingəçevir şəhəri Texniki-humanitar lisey

119. Həbibov Elxan Elman oğlu – Mingəçevir şəhəri Texniki-humanitar lisey

120. Davıdov Raul Zaur oğlu – Mingəçevir şəhəri Texniki-humanitar lisey

121. Həşimov Fəqan Xəqani oğlu – Mingəçevir şəhəri Texniki-humanitar lisey

122. Zeynallı Ağaəli Lütvəli oğlu – Şirvan şəhəri 18 nömrəli məktəb-lisey

123. İslamov Nurəddin Rasim oğlu – Abşeron rayonu Xırdalan şəhər 2 nömrəli tam orta məktəb

124. Rzayeva Nəzrin Ramin qızı – Abşeron rayonu Xırdalan şəhər 10 nömrəli tam orta məktəb

125. Dilavərli Əbəlhəsən Dilavər oğlu – Abşeron rayonu Masazır kənd 3 nömrəli tam
orta məktəb

126. İsmayılzadə Gülgün Amil qızı Ağcabədi rayonu Kürdlər kənd tam orta məktəbi

127. Abdullayev Elşən Rövşən oğlu – Ağdam rayonu I Sarıcalı kənd tam orta məktəbi

128. Abdullazadə Tuqay Səbuhi oğlu – Ağdaş rayonu Ləki qəsəbə tam orta məktəbi

129. Abdullayev Tamerlan Səbuhi oğlu – Ağdaş rayonu Ləki qəsəbə tam orta məktəbi

130. Zəkəryəyev Ceyhun Seymur oğlu – Ağdaş şəhəri M.Şeyxzadə adına Texniki, təbiət və humanitar fənlər təmayüllü gimnaziya

131. İsmayılova Aybəniz Eldəniz qızı – Ağstafa rayonu Köçəsgər kənd 1 nömrəli tam orta məktəb

132. Adıgözəlov Əli Elşad oğlu – Balakən şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

133. Mehdiyeva İlahə Rövşən qızı – Bərdə rayonu Nazırlı kənd 2 nömrəli tam orta məktəb

134. Məhərrəmli Adil Allahverdi oğlu – Beyləqan rayonu Yuxarı Aran kənd tam orta məktəbi

135. Şahverdiyev Sirac Mübariz oğlu – Cəbrayıl rayonu Daşkəsən kənd tam orta məktəbi

136. Şahverdiyev Məftun Mübariz oğlu – Cəbrayıl rayonu Daşkəsən kənd tam orta məktəbi

137. Yarməmmədli Niyalə Xosrov qızı – İsmayıllı rayonu Lahıc qəsəbə tam orta məktəbi

138. Məmmədli Turan Babək oğlu – Lənkəran şəhəri 4 nömrəli məktəb-lisey

139. Muradlı Məhəmmədəli Rəfael oğlu – Lənkəran şəhəri 4 nömrəli məktəb-lisey

140. Məmmədli İsgəndər Mübariz oğlu – Lənkəran şəhəri 4 nömrəli məktəb-lisey

141. Əliyeva Arzu Çinar qızı – Masallı rayonu Ərkivan qəsəbə 1 nömrəli tam orta məktəb

142. Əliyev Rəsul Famil oğlu – Neftçala şəhəri 4 nömrəli tam orta məktəb

143. Səfərova Raya Seyran qızı – Neftçala rayonu Xıllı qəsəbə 1 nömrəli tam orta məktəb

144. Rəhimli Kəmalə Mehman qızı – Oğuz rayonu Qumlaq kənd tam orta məktəbi

145. Sərkərova Əsmər Mahir qızı – Oğuz şəhəri 2 nömrəli tam orta məktəb

146. Bayramlı Gülnur Mahir qızı – Qax şəhəri 2 nömrəli məktəb-lisey

147. Quluyeva Gülsüm Seymur qızı – Qəbələ şəhəri 3 nömrəli tam orta məktəb

148. Ağaverdiyev Aydın Habil oğlu – Qobustan rayonu Sündü kənd tam orta
məktəbi

149. Səfərov Oktay Şahin oğlu Quba şəhəri Texniki təmayüllü lisey

150. İmamverdiyeva Ayşən Elşən qızı – Şəki şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

151. Hüseynli Aytac Elçin qızı – Şəki şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

152. Kərimov Fərda Sahib oğlu – Şəki şəhəri 19 nömrəli tam orta məktəb

153. Xəlil Yusuf Vüqar oğlu – Şəki şəhəri fizika-riyaziyyat və humanitar təmayüllü lisey

154. Səfərli İlkin Cahangir oğlu – Siyəzən şəhəri 6 nömrəli məktəb-lisey

155. Kərimova Nuranə Elçin qızı – Tərtər şəhəri 2 nömrəli məktəb-lisey

156. Bayramova Kubra Talıb qızı – Tərtər rayonu Dəmirçilər kənd tam orta məktəbi

157. Rəcəbova Jalə Süleyman qızı – Xaçmaz şəhəri Akademik Zərifə Əliyeva adına 8 nömrəli məktəb-lisey

158. Əlizadə Səhər Rəhman qızı – Yevlax şəhəri 5 nömrəli tam orta məktəb

159. Şadlinskaya Fidan Elşən qızı – BSU-nun nəzdindəki Məktəb-lisey kompleksi

160. Kərimova Sona Aqşin qızı – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

161. Məmmədli İsmayil Adil oğlu – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

162. Mirzəzadə Maqsud Müşfiq oğlu – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

163. Muradlı Lalə Fəxrəddin qızı – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

164. Axundov Rəvan Rəfail oğlu – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

165. Mehdiyev İsmayil Maarif oğlu – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

166. Məhərrəmli Fidan Zeynalabdin qızı – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

167. Qasımzadə Murad Zülfəli oğlu – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

168. Qəhrəmanzadə Orduxan Taleh oğlu – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

169. Xəlilov Qorxmaz Fəxri oğlu – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

170. Mahmudova Fidan Mahmud qızı – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

171. Miriyeva Seyidnisə Cəfərağa qızı – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

172. Yaqubov Ənvər Ədalət oğlu – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

173. Mustafalı Nuru Yasin oğlu – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

174. Mahmudova Günel Qurban qızı – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

175. Hüseynli Kamran İlqar oğlu – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

176. Ağazadə Mətin Mahir oğlu – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

177. Xasiyeva Leyla Aslan qızı – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

178. Cahangirova Selcan Tərlan qızı – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

179. Quluzadə Elvin Mədət oğlu – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

180. Cabbarlı Məleykə Bəhruz qızı – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

181. Ələsgərov Qurban Sərvər oğlu - Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

182. Atakişiyeva Məryam Amil qızı – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

183. Hüseynli Nihad Baqil oğlu – Türkiyə Dəyanət Vəqfi Bakı Türk Liseyi

184. Süleymanov Vaqif Rövşən oğlu – Avropa Azərbaycan məktəbi

185. Məmmədova Zöhrə Zülfüqar qızı – Avropa Azərbaycan məktəbi

2. Aşağıda adları qeyd edilən XI sinif məzunları gümüş medalla təltif olunblar:

1. Mahmudov Altay Nurəli oğlu – Naxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri Heydər Əliyev adına tam orta məktəb

2. Məmmədova Şəfiqə Musa qızı – Naxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 9 nömrəli tam orta məktəb

3. Hüseynova Bəhriyyə Anar qızı – Naxçıvan MR, Naxçıvan şəhəri 17 nömrəli tam orta məktəb

4. Məmiyeva Fatma Məhəmməd qızı – Naxçıvan MR, Babək rayonu Zeynəddin kənd tam orta məktəbi

5. Qasımova Arzu Abuzər qızı – Naxçıvan MR, Culfa rayonu Saltaq kənd tam orta məktəbi

6. Məmmədova Səidə Səid qızı – Naxçıvan MR, Ordubad şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

7. Hacıyeva Aysu Qəhrəman qızı – Naxçıvan MR, Şahbuz şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

8. Əliyeva Ülkər Mahir qızı – Naxçıvan MR, Sədərək rayonu Sədərək kənd
1 nömrəli tam orta məktəb

9. Abdullayev Rəhman İbrahim oğlu – Naxçıvan MR, Şərur rayonu Yengicə kənd tam orta məktəbi

10. Məmmədli Tavat Elşad qızı – Naxçıvan MR, Naxçıvan Qızlar liseyi

11. Əhmədov Yusif Məşədi Əhməd oğlu – Naxçıvan MR, Heydər Əliyev adına Hərbi Lisey

12. Quliyev Xudaverdi Rasim oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki Heydər Əliyev adına lisey

13. İmranov Aydın Şəfahət oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

14. Lətifov Qinyət Elşən oğlu - Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

15. Balayev Nicat Vəzir oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Akademik Zərifə Əliyeva adına lisey

16. Tağızadə Sabir Sahib oğlu – Təhsil Nazirliyinin birbaşa tabeliyindəki
Bakı Avropa Liseyi

17. Təmirova Gülnur Əlyar qızı – Bakı şəhəri 7 nömrəli tam orta məktəb

18. Sadıxova Zeynəb Zülfi qızı – Bakı şəhəri 162 nömrəli tam orta məktəb

19. Məmmədov Rəşad Bəhrəm oğlu – Gəncə şəhəri 26 nömrəli məktəb-lisey kompleksi

20. Məmmədova Nərgiz Nəsimi qızı – Gəncə şəhəri 39 nömrəli tam orta məktəb

21. Rəcəbov Nurlan Mehman oğlu – Sumqayıt şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

22. Əliyev Əli Mahir oğlu – Mingəçevir şəhəri Texniki-humanitar lisey

23. Həşimova Ulduzə Elxan qızı – Mingəçevir şəhəri Təbiət-riyaziyyat və humanitar elmlər təmayüllü lisey

24. Alışov Əzizalı Bəxtiyar oğlu – Şirvan şəhəri 13 nömrəli tam orta məktəb

25. Fərəcova Səyyarə Elçin qızı – Naftalan şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

26. Əliyeva Ayişə Maarif qızı – Ağdaş şəhəri S.Vurğun adına tam orta məktəb

27. Yusublu Mürvət Bəxtiyar oğlu – Beyləqan rayonu Qəhrəmanlı qəsəbə tam orta məktəbi

28. Orlova Anna Viktorovna – İsmayıllı rayonu İvanovka kənd tam orta məktəbi

29. Məmmədov Məhəmmədəli Yadigar oğlu – Masallı rayonu Qəriblər kənd tam orta məktəbi

30. Qarayeva Sevil Elşən qızı – Neftçala rayonu Bankə qəsəbə 1 nömrəli tam orta əktəb

31. Paşayeva Günel Tahir qızı – Quba rayonu Şuduq kənd tam orta məktəbi

32. İsayeva Aytən Araz qızı – Qusar şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

33. Cəbrayılov Murad Mənsur oğlu – Şabran şəhəri 1 nömrəli tam orta məktəb

34. Bayramov Ömər Nazim oğlu – Şəmkir rayonu Dəllər-Cəyir kənd tam orta məktəbi

35. Paşazadə Gültac Yaqub qızı – Tərtər rayonu Ələsgərli kənd tam orta məktəbi

36. Nuriyev Səmural Seymur oğlu – Ucar şəhəri 1 nömrəli məktəb-lisey

37. Kərimova Liliya Təyyar qızı - Xaçmaz şəhəri 6 nömrəli tam orta məktəb

38. Abdullayeva Mədinə İlham qızı – BDU-nun nəzdindəki "Gənc istedadlar” liseyi

3. Qızıl və gümüş medala layiq görülmüş təhsilalanların adları oxuduqları məktəbin
"Şərəf kitabı”na yazılsın.

4. İnformasiya şöbəsi (E.Məmmədov) bu əmrin «Azərbaycan müəllimi» qəzetində dərc olunmasını və Nazirliyin internet saytında yerləşdirilməsini təmin etsin.

Əsas: Naxçıvan MR Təhsil Nazirliyinin, rayon (şəhər) təhsil şöbələrinin (idarələrinin), Nazirliyin birbaşa tabeliyindəki, universitetlərin nəzdindəki və özəl ümumi təhsil müəssisələrinin məktubları.




Bölməyə aid digər xəbərlər