19:12 / 23-10-2019
XİN başçısı istefa verib
Avropa Liqası: "Qarabağ" və "Beşiktaş" bu gün meydana çıxır
Tarix: 03-10-2019 09:57 | Bölmə: İdman
Avropa Liqası: "Qarabağ" və "Beşiktaş" bu gün meydana çıxır

Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində II turun oyunları keçiriləcək.

Reyting.az
xəbər verir ki, bu gecə aşağıdakı komandalar meydana çıxacaqlar:

A qrupu

23:00. "Sevilya" (İspaniya) - APOEL (Kipr)

23:00. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

Xal durumu: "Düdelanj" - 3, "Sevilya" - 3, APOEL - 0, "Qarabağ" - 0.

B qrupu

23:00. "Malmö" (İsveç) - "Kopenhagen" (Danimarka)

23:00. "Luqano" (İsveçrə) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)

Xal durumu: "Kopenhagen" - 3, "Dinamo" - 3, "Luqano" - 0, "Malmö" - 0

C qrupu

23:00. "Krasnodar" (Rusiya) - "Xetafe" (İspaniya)

23:00. "Trabzonspor" (Türkiyə) - "Bazel" (İsveçrə)

Xal durumu: "Bazel" - 3, "Xetafe" - 3, "Trabzonspor" - 0, "Krasnodar" - 0.

D qrupu

23:00. "Sportinq" (Portuqaliya) - LASK (Avstriya)

23:00. "Rusenborq" (Norveç) - PSV (Hollandiya)

Xal durumu: LASK - 3, PSV - 3, "Rusenborq" - 0, "Sportinq" - 0

E qrupu

23:00. "Latsio" (İtaliya) - "Renn" (Fransa)

23:00. "Seltik" (Şotlandiya) - ÇFR (Rumıniya)

Xal durumu: ÇFR - 3, "Seltik" - 1, "Renn" - 1, "Latsio" - 0.

F qrupu

23:00. "Arsenal" (İngiltərə) - "Standard" (Belçika)

23:00. "Vitoriya" (Portuqaliya) - "Ayntraxt" (Almaniya)

Xal durumu: Arsenal - 3, "Standard" - 3, "Ayntraxt" - 0, "Vitoriya" - 0.

G qrupu

20:55. "Yanq Boyz" (İsveçrə) - "Reyncers" (Şotlandiya)

20:55. "Feyenoord" (Hollandiya) - "Portu" (Portuqaliya)

Xal durumu: "Portu" - 3, "Reyncers" - 3, "Yanq Boyz" - 0, "Feyenoord" - 0.

H qrupu

20:55. MOİK (Rusiya) - "Espanyol" (İspaniya)

20:55. "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan)

Xal durumu: "Lüdoqorets" - 3, "Ferentsvaroş" - 1, "Espanyol" - 1, MOİK - 0.

I qrupu

20:55. "Sent-Etyen" (Fransa) - "Volfsburq" (Almaniya)

20:55. "Aleksandriya" (Ukrayna) - "Gent" (Belçika)

Xal durumu: "Gent" - 3, "Volfsburq" - 3. "Sent-Etyen" - 0. "Aleksandriya" - 0.

J qrupu

20:55. "Başakşehir" (Türkiyə) - "Borussiya" (Mönxenqladbax, Almaniya)

20:55. "Volfsberq" (Avstriya) - "Roma" (İtaliya)

Xal durumu: Roma - 3, "Volfsberq" - 3, "İstanbul Başakşehir" - 0, "Borussiya" - 0.

K qrupu

20:55. "Beşiktaş" (Türkiyə) - "Vulverhempton" (İngiltərə)

20:55. "Braqa" (Portuqaliya) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)

Xal durumu: "Braqa" - 3, "Slovan" - 3, "Beşiktaş" - 0, "Vulverhempton" - 0.

L qrupu

18:50. "Astana" (Qazaxıstan) - "Partizan" (Serbiya)

20:55. AZ (Hollandiya) - "Mançester Yunayted" (İngiltərə)

Xal durumu: "Mançester Yunayted" - 3, AZ - 1, "Partizan" - 1, "Astana" - 0.скачать dle 10.5фильмы бесплатно




Bölməyə aid digər xəbərlər
{sape_links}{sape_article}