Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb - Siyahı
Tarix: 10-08-2020 17:38 | Bölmə: İdman
Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb

Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.

Reyting.az
xəbər verir ki, bununla da Avroliqada oynayacaq rəqiblər bəlli olub.

Qeyd edək ki, bu mərhələdə Azərbaycanın üç komandası - “Neftçi”, “Keşlə” və “Sumqayıt” mübarizə aparacaq:

I təsnifat mərhələsi

"Maribor" (Sloveniya) - “Kolreyn” (Şimali İrlandiya)/“La Fiorita” (San-Marino) cütünün qalibi

“Riterlay” (Litva) - “Derri” (İrlandiya) 

“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - “Differdanj” (Lüksemburq) 

“Rusenborq” (Norveç) - “Breydablik” (İslandiya) 

“Hammarbü” (İsveç) - “Puşkaş Akademi” (Macarıstan)

“Ventspils” (Latviya) - “Dinamo-Avto” (Moldova)

“Orxus” (Danimarka) - “Honka” (Finlandiya) 

TNS (Uels) - "Jilina" (Slovakiya)

“Neftçi” (Azərbaycan) - “Şkupi” (Şimali Makedoniya)

“Nomme Kalyu” (Estoniya) - "Mura" (Sloveniya)

“Apollon” (Kipr) - “Saburtalo” (Gürcüstan) 

“Partizan” (Serbiya) - RFS (Latviya)

"Styaua" (Rumıniya) - "Şirak" (Ermənistan)

"Olimpiya" (Sloveniya) - “Vikinqur” (İslandiya)

“Jalgiris” (Vilnüs, Litva) - “Payde” (Estoniya)

“Valletta” (Malta) - “Bala Taun” (Uels) 

"Aberdin" (Şotlandiya) - “Runavik” (Farer adaları)/“Barri Taun” (Uels) cütünün qalibi

“Malmö” (İsveç) - “Krakoviya” (Polşa)

“Şaxtyor” (Belarus) - “Sfantul” (Moldova) 

“Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “İlves” (Finlandiya) 

“Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Hibernians” (Malta) 

“Keşlə” (Azərbaycan) - "Laçi" (Albaniya)

"Bodo Qlimt" (Norveç) - Jalgiris” (Kauno, Litva)

“Makkabi” (Hayfa, İsrail) - “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina)

"Lex" (Polşa) - “Valmiera” (Latviya)

“Proqress” (Lüksemburq) - “Enqordan” (Andorra)/“Zeta” (Monteneqro) cütünün qalibi

“Cent Cozefs” (Cəbəllütariq)/B-36 (Farer adaları) cütünün qalibi - “Levadiya” (Estoniya)

“Honved” (Macarıstan) - “İnter” (Finlandiya) 

“Linkoln” (Cəbəllütariq)/“Priştina” (Kosovo) cütünün qalibi - “Union” (Lüksemburq) 

“Motervell” (Şotlandiya) - “Qlentoran” (Şimali İrlandiya)/“Torshavn” (Farer adaları) cütünün qalibi 

"Kukesi" (Albaniya) - "Slaviya" (Bolqarıstan)

“Dinamo” (Minsk, Belarus) - "Pyast" (Polşa)

“Hafnarfyordur” (İslandiya) - "Dunayska" (Slovakiya)

“Servett” (İsveçrə) - "Rujomberok" (Slovakiya)

"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - “Dinamo” (Batumi, Gürcüstan) 

“Fehervar” (Macarıstan) - “Bohemians” (İrlandiya)

"Alaşkert" (Ermənistan) - “Renova” (Şimali Makedoniya)

“Ordabası” (Qazaxıstan) - "Botoşani" (Rumıniya)

MOİK (Bolqarıstan) - “Sirens” (Malta) 

“Petrokub” (Moldova) - “Topola” (Serbiya) 

“Teuta” (Şimali Makedoniya) - "Beytar" (İsrail)

“Sumqayıt” (Azərbaycan) - “Şkendiya” (Şimali Makedoniya)

“Borats” (Bosniya və Herseqovina) - "Sutyeska" (Monteneqro)

“Kayrat” (Qazaxıstan) - "Noa" (Ermənistan)

“Santa Koloma” (Andorra)/“İskra” (Monteneqro) cütünün qalibi - “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan)

“Lokomotivi” (Gürcüstan) - “Universitatya” (Rumıniya)

“Tre Penne” (San-Marino)/“Qjilani” (Kosovo) cütünün qalibi - APOEL (Kipr)/




Bölməyə aid digər xəbərlər
bütün xəbərlər
bütün xəbərlər
{sape_links}{sape_article}