10:19 / 11-05-2024
Tovuzda evlənmək məqsədilə qaçırılan məktəbli ailəsinə təhvil verilib
08:37 / 11-05-2024
Şiddətli döyüşlər: ruslar Xarkov vilayətinə hücuma keçib
08:07 / 11-05-2024
Şuşa və Laçında Beynəlxalq Musiqi Festivalı başlayır
07:48 / 11-05-2024
Keçmiş müşavir: “Ukrayna korrupsiya bataqlığındadır”
00:01 / 11-05-2024
İlham Əliyev Laçında kiçik SES-lərin açılışlarında iştirak edib - Fotolar
22:33 / 10-05-2024
Güclü maqnit qasırğası başlayıb - Xəbərdarlıq
22:04 / 10-05-2024
Qulu Ağsəs olmaq... - Vəfa İsgəndərli yazır
21:52 / 10-05-2024
BMT Baş Assambleyası Fələstinlə bağlı qətnamə qəbul edib
21:47 / 10-05-2024
DİM aprelin 14-də keçirilən imtahanların nəticələrini elan edib
21:32 / 10-05-2024
İlham Əliyev Turşsu qəsəbəsinin təməlini qoyub - Fotolar
19:13 / 10-05-2024
Azərbaycan və Ermənistanın XİN rəhbərləri görüşüb
19:07 / 10-05-2024
Ukrayna daha dörd yaşayış məntəqəsini itirib
18:46 / 10-05-2024
Məşhur aktrisa Hollivud ulduzu ilə eyni filmə çəkilmək istəyir
18:24 / 10-05-2024
Ukraynaya tezliklə “F-16” qırıcıları gətiriləcək
18:00 / 10-05-2024
Prezident İlham Əliyev Qarabağda - Çıxışın tam mətni (Yenilənir)
17:40 / 10-05-2024
Bakıda külək güclənəcək - Xəbərdarlıq
17:32 / 10-05-2024
Mişustin Rusiya hökumətinin sədri vəzifəsinə təsdiqlənib
17:23 / 10-05-2024
Apellyasiya Məhkəməsi jurnalisti həbsdə saxlayıb
17:10 / 10-05-2024
Baş İdarə rəisi vəzifədən azad edilib
17:02 / 10-05-2024
BDU 136 boş vəzifəni müsabiqəyə çıxarıb
16:21 / 10-05-2024
Prezident Füzulidə Köndələnçay su anbarları kompleksini işə salıb - Fotolar
15:22 / 10-05-2024
Agentlikdə yeni təyinat olub
14:58 / 10-05-2024
Deputat: "Partiya kimi namizəd görəcəksə, o, seçkiyə gedəcək"
14:36 / 10-05-2024
Kolleclərə qeydiyyat başlayıb
14:17 / 10-05-2024
AFFA daha bir klubu cəzalandırıb
14:11 / 10-05-2024
Mehriban Əliyeva: "Heydər Əliyevin nurlu, xoş xatirəsi qəlbimizdə daim yaşayacaqdır"
13:42 / 10-05-2024
Ermənistan hökuməti arxiyepiskopu cəzalandırmaq istəyir
13:35 / 10-05-2024
Türkiyə ordusu daha 17 terrorçunu zərərsizləşdirib
13:35 / 10-05-2024
“Magura” Rusiya donanmasına 500 milyon dollar ziyan vurub
13:30 / 10-05-2024
MSK sədri: "Parlament seçkilərinə hazırlıq davam edir"
23:16 / 06-05-2024
Poeziya müsabiqəsinin ilkin seçimi bəlli olub - Siyahı
14:43 / 07-05-2024
Şəhidlərlə vida mərasimi keçirilir - (Yenilənib) - Fotolar
14:12 / 06-05-2024
Amerikanın Azərbaycandakı səfiri Şuşaya səfər edib - Fotolar (Yenilənib)
00:02 / 07-05-2024
Rusiyalı reperi Moldovaya buraxmayıblar
12:17 / 06-05-2024
Elçin Quliyev Britaniya kralına rəsm əsəri hədiyyə edib - Fotolar
16:30 / 08-05-2024
Dönərdən kütləvi zəhərlənmə olub - (Yenilənib)
12:07 / 06-05-2024
Region Liqasının yarımfinal mərhələsinin təqvimi müəyyənləşib
17:11 / 06-05-2024
Keçmiş səfirin Ramiz Mehdiyevə gizli məktubu yayılıb: sensasiyalı iddialar və... - Tam mətn
09:41 / 07-05-2024
“Xeyir xəbər” gözləyin - Fotolar
22:18 / 06-05-2024
Əliyev və Paşinyan Moskvada keçiriləcək paradda iştirak etməyəcəklər
18:00 / 08-05-2024
Azərbaycan və Bolqarıstan prezidentləri Bakıda görüşüb, birgə bəyanat veriblər - (Yenilənib+) - Fotolar
16:23 / 07-05-2024
"Araz-Naxçıvan” Azərbaycan Kubokunun qalibi olub
Premyer Liqada 2023/2024 mövsümünün təqvimi açıqlanıb
Tarix: 21-07-2023 14:16 | Bölmə: İdman
Azərbaycan Premyer Liqasında 2023/2024 mövsümünün təqvimi müəyyənləşib.
Reyting.az xəbər verir ki, avqustun 4-də start götürəcək mövsümün son turu 2024-cü il mayın 26-da keçiriləcək.
I DÖVRƏ
1-ci tur
4-6 avqust
“Turan Tovuz” – “Araz-Naxçıvan”
“Qarabağ” (Ağdam) – “Zirə” (Bakı)
“Kəpəz” (Gəncə) – “Neftçi” (Bakı)
“Səbail” (Bakı) – “Sumqayıt”
“Sabah” (Bakı) – “Qəbələ”
7 avqust: Çempionlar Liqası, Avropa Liqası və Konfrans Liqasının pley-off -mərhələsinin püşkatması
8-9 avqust: Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları
10 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları
2-ci tur
11-13 avqust
“Araz-Naxçıvan” - “Qəbələ”
“Sumqayıt” - “Sabah”
“Neftçi” - “Səbail”
“Zirə” - “Kəpəz”
“Turan Tovuz” - “Qarabağ”
15 avqust: Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları
16 avqust: UEFA Superkuboku (Afina, Yunanıstan)
17 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları
3-cü tur
18-20 avqust
“Qarabağ” - “Araz-Naxçıvan”
“Kəpəz” - “Turan Tovuz”
“Səbail” - “Zirə”
“Sabah” - “Neftçi”
“Qəbələ” - “Sumqayıt”
22-23 avqust: Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları
24 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları
4-cü tur
25-27 avqust
“Araz-Naxçıvan” - “Sumqayıt”
“Neftçi” - “Qəbələ”
“Zirə” - “Sabah”
“Turan Tovuz” - “Səbail”
“Qarabağ” - “Kəpəz”
29-30 avqust: Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin cavab oyunları
31 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin cavab oyunları
31 avqust: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin püşkatması
1 sentyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin püşkatması
5-ci tur
1-3 sentyabr
“Kəpəz” - “Araz-Naxçıvan”
“Səbail” - “Qarabağ”
“Sabah” - “Turan Tovuz”
“Qəbələ” - “Zirə”
“Sumqayıt” - “Neftçi”
9 sentyabr: AÇSO – Azərbaycan – Belçika
12 sentyabr: YO - Azərbaycan – İordaniya
12 sentyabr: U-21 AÇSO - Serbiya – Azərbaycan
6-cı tur
15-17 sentyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Neftçi”
“Zirə” - “Sumqayıt”
“Turan Tovuz” - “Qəbələ”
“Qarabağ” - “Sabah”
“Kəpəz” - “Səbail”
19-20 sentyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 1-ci turu
21 sentyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 1-ci turu
7-ci tur
22-24 sentyabr
“Səbail” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Kəpəz”
“Qəbələ” - “Qarabağ”
“Sumqayıt” - “Turan Tovuz”
“Neftçi” - “Zirə”
8-ci tur
29 sentyabr – 1 oktyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Zirə”
“Turan Tovuz” - “Neftçi”
“Qarabağ” - “Sumqayıt”
“Kəpəz” - “Qəbələ”
“Səbail” - “Sabah”
3-4 oktyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 2-ci turu
5 oktyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 2-ci turu
9-cu tur
6-8 oktyabr
“Sabah” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Səbail”
“Sumqayıt” - “Kəpəz”
“Neftçi” - “Qarabağ”
“Zirə” - “Turan Tovuz”
12 oktyabr: U-21 AÇSO - Azərbaycan – Şimali İrlandiya
13 oktyabr: AÇSO – Estoniya - Azərbaycan
16 oktyabr: AÇSO - Azərbaycan – Avstriya
17 oktyabr: U-21 AÇSO - Azərbaycan – Lüksemburq
II DÖVRƏ
10-cu tur
20-22 oktyabr
“Qəbələ” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Sumqayıt”
“Səbail” - “Neftçi”
“Kəpəz” - “Zirə”
“Qarabağ” - “Turan Tovuz”
24-25 oktyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 3-cü turu
26 oktyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 3-cü turu
11-ci tur
27-29 oktyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Qarabağ”
“Turan Tovuz” - “Kəpəz”
“Zirə” - “Səbail”
“Neftçi” - “Sabah”
“Sumqayıt” - “Qəbələ”
12-ci tur
3-5 noyabr
“Sumqayıt” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Neftçi”
“Sabah” - “Zirə”
“Səbail” - “Turan Tovuz”
“Kəpəz” - “Qarabağ”
7-8 noyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 4-cü turu
9 noyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 4-cü turu
13-cü tur
10-12 noyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Kəpəz”
“Qarabağ” - “Səbail”
“Turan Tovuz” - “Sabah”
“Zirə” - “Qəbələ”
“Neftçi” - “Sumqayıt”
16 noyabr: AÇSO – Azərbaycan - İsveç
Azərbaycan Kuboku
18-19 noyabr: I təsnifat mərhələsi
19 noyabr: AÇSO – Bekçika - Azərbaycan
21 noyabr: U-21 AÇSO – Ukrayna - Azərbaycan
14-cü tur
24-26 noyabr
“Neftçi” - “Araz-Naxçıvan”
“Sumqayıt” - “Zirə”
“Qəbələ” - “Turan Tovuz”
“Sabah” - “Qarabağ”
“Səbail” - “Kəpəz”
Azərbaycan Kuboku
28-30 noyabr: II təsnifat mərhələsi
28-29 noyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 5-ci turu
30 noyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 5-ci turu
15-ci tur
1-3 dekabr
“Araz-Naxçıvan” - “Səbail”
“Kəpəz” - “Sabah”
“Qarabağ” - “Qəbələ”
“Turan Tovuz” - “Sumqayıt”
“Zirə” - “Neftçi”
16-cı tur
8-10 dekabr
“Zirə” - “Araz-Naxçıvan”
“Neftçi” - “Turan Tovuz”
“Sumqayıt” - “Qarabağ”
“Qəbələ” - “Kəpəz”
“Sabah” - “Səbail”
12-13 dekabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 6-cı turu
14 dekabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 6-cı turu
17-ci tur
15-17 dekabr
“Araz-Naxçıvan” - “Sabah”
“Səbail” - “Qəbələ”
“Kəpəz” - “Sumqayıt”
“Qarabağ” - “Neftçi”
“Turan Tovuz” - “Zirə”
18 dekabr: Çempionlar Liqasının 1/8 final, Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/16 final mərhələsinin püşkatması
Azərbaycan Kuboku
19-20 dekabr: 1/8 final
18-ci tur
22-24 dekabr
“Araz-Naxçıvan” - “Turan Tovuz”
“Zirə” - “Qarabağ”
“Neftçi” - “Kəpəz”
“Sumqayıt” - “Səbail”
“Qəbələ” - “Sabah”
III dövrə
19-cu tur
21-23 yanvar 2024-cü il
“Qarabağ” - “Araz-Naxçıvan”
“Kəpəz” - “Turan Tovuz”
“Səbail” - “Zirə”
“Sabah” - “Neftçi”
“Qəbələ” - “Sumqayıt”
20-ci tur
26-28 yanvar
“Araz-Naxçıvan” - “Sumqayıt”
“Neftçi” - “Qəbələ”
“Zirə” - “Sabah”
“Turan Tovuz” - “Səbail”
“Qarabağ” - “Kəpəz”
Azərbaycan Kuboku
30-31 yanvar: 1/4 final, ilk oyunlar
21-ci tur
2-4 fevral
“Kəpəz” - “Araz-Naxçıvan”
“Səbail” - “Qarabağ”
“Sabah” - “Turan Tovuz”
“Qəbələ” - “Zirə”
“Sumqayıt” - “Neftçi”
Azərbaycan Kuboku
6-7 fevral: 1/4 final, cavab oyunları
22-ci tur
9-11 fevral
“Araz-Naxçıvan” - “Neftçi”
“Zirə” - “Sumqayıt”
“Turan Tovuz” - “Qəbələ”
“Qarabağ” - “Sabah”
“Kəpəz” - “Səbail”
13-14 fevral: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, ilk oyunlar
15 fevral: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/16 final mərhələsi, ilk oyunlar
23-cü tur
16-18 fevral
“Səbail” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Kəpəz”
“Qəbələ” - “Qarabağ”
“Sumqayıt” - “Turan Tovuz”
“Neftçi” - “Zirə”
20-21 fevral: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, ilk oyunlar
22 fevral: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/16 final mərhələsi, cavab oyunları
23 fevral: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/8 final mərhələsinin püşkatması
24-cü tur
23-25 fevral
“Araz-Naxçıvan” - “Zirə”
“Turan Tovuz” - “Neftçi”
“Qarabağ” - “Sumqayıt”
“Kəpəz” - “Qəbələ”
“Səbail” - “Sabah”
25-ci tur
1-3 mart
“Sabah” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Səbail”
“Sumqayıt” - “Kəpəz”
“Neftçi” - “Qarabağ”
“Zirə” - “Turan Tovuz”
5-6 mart: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, cavab oyunları
7 mart: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/8 final mərhələsi, ilk oyunlar
26-cı tur
8-10 mart
“Turan Tovuz” - “Araz-Naxçıvan”
“Qarabağ” - “Zirə”
“Kəpəz” - “Neftçi”
“Səbail” - “Sumqayıt”
“Sabah” - “Qəbələ”
12-13 mart: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, cavab oyunları
14 mart: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/8 final mərhələsi, cavab oyunları
15 mart: Çempionlar Liqası, Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/4 final, 1/2 final və final mərhələlərinin püşkatması
27-ci tur
15-17 mart
“Araz-Naxçıvan” - “Qəbələ”
“Sumqayıt” - “Sabah”
“Neftçi” - “Səbail”
“Zirə” - “Kəpəz”
“Turan Tovuz” - “Qarabağ”
22 mart: U-21 AÇSO – Azərbaycan – İngiltərə
26 mart: U-21 AÇSO – Azərbaycan – Ukrayna
IV DÖVRƏ
28-ci tur
29-31 mart
“Sumqayıt” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Neftçi”
“Sabah” - “Zirə”
“Səbail” - “Turan Tovuz”
“Kəpəz” - “Qarabağ”
Azərbaycan Kuboku
2 aprel: 1/2 final, ilk oyunlar
29-cu tur
5-7 aprel
“Araz-Naxçıvan” - “Kəpəz”
“Qarabağ” - “Səbail”
“Turan Tovuz” - “Sabah”
“Zirə” - “Qəbələ”
“Neftçi” - “Sumqayıt”
9-10 aprel: Çempionlar Liqasının 1/4 final mərhələsi, ilk oyunlar
11 aprel: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/4 final mərhələsi, ilk oyunlar
30-cu tur
12-14 aprel
“Neftçi” - “Araz-Naxçıvan”
“Sumqayıt” - “Zirə”
“Qəbələ” - “Turan Tovuz”
“Sabah” - “Qarabağ”
“Səbail” - “Kəpəz”
16-17 aprel: Çempionlar Liqasının 1/4 final mərhələsi, cavab oyunları
18 aprel: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/4 final mərhələsi, cavab oyunları
31-ci tur
19-21 aprel
“Araz-Naxçıvan” - “Səbail”
“Kəpəz” - “Sabah”
“Qarabağ” - “Qəbələ”
“Turan Tovuz” - “Sumqayıt”
“Zirə” - “Neftçi”
Azərbaycan Kuboku
23 aprel: 1/2 final, cavab oyunları
32-ci tur
26-28 aprel
“Zirə” - “Araz-Naxçıvan”
“Neftçi” - “Turan Tovuz”
“Sumqayıt” - “Qarabağ”
“Qəbələ” - “Kəpəz”
“Sabah” - “Səbail”
30 aprel – 1 may: Çempionlar Liqasının 1/2 final mərhələsi, ilk oyunlar
2 may: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/2 final mərhələsi, ilk oyunlar
33-cü tur
3-5 may
“Araz-Naxçıvan” - “Sabah”
“Səbail” - “Qəbələ”
“Kəpəz” - “Sumqayıt”
“Qarabağ” - “Neftçi”
“Turan Tovuz” - “Zirə”
7-8 may: Çempionlar Liqasının 1/2 final mərhələsi, cavab oyunları
9 may: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/2 final mərhələsi, cavab oyunları
34-cü tur
10-12 may
“Araz-Naxçıvan” - “Turan Tovuz”
“Zirə” - “Qarabağ”
“Neftçi” - “Kəpəz”
“Sumqayıt” - “Səbail”
“Qəbələ” - “Sabah”
35-ci tur
19 may
“Qəbələ” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Sumqayıt”
“Səbail” - “Neftçi”
“Kəpəz” - “Zirə”
“Qarabağ” - “Turan Tovuz”
22 may: Avropa Liqasının finalı (Dublin, İrlandiya)
36-cı tur
26 may
“Araz-Naxçıvan” - “Qarabağ”
“Turan Tovuz” - “Kəpəz”
“Zirə” - “Səbail”
“Neftçi” - “Sabah”
“Sumqayıt” - “Qəbələ”
29 may: Konfrans Liqasının finalı (Afina, Yunanıstan)
1 iyun: Çempionlar Liqasının finalı (London, İngiltərə)
Azərbaycan Kuboku
2 iyun: Final
Bölməyə aid digər xəbərlər
Tarix: 21-07-2023 14:16 | Bölmə: İdman
Azərbaycan Premyer Liqasında 2023/2024 mövsümünün təqvimi müəyyənləşib.
Reyting.az xəbər verir ki, avqustun 4-də start götürəcək mövsümün son turu 2024-cü il mayın 26-da keçiriləcək.
I DÖVRƏ
1-ci tur
4-6 avqust
“Turan Tovuz” – “Araz-Naxçıvan”
“Qarabağ” (Ağdam) – “Zirə” (Bakı)
“Kəpəz” (Gəncə) – “Neftçi” (Bakı)
“Səbail” (Bakı) – “Sumqayıt”
“Sabah” (Bakı) – “Qəbələ”
7 avqust: Çempionlar Liqası, Avropa Liqası və Konfrans Liqasının pley-off -mərhələsinin püşkatması
8-9 avqust: Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları
10 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin ilk oyunları
2-ci tur
11-13 avqust
“Araz-Naxçıvan” - “Qəbələ”
“Sumqayıt” - “Sabah”
“Neftçi” - “Səbail”
“Zirə” - “Kəpəz”
“Turan Tovuz” - “Qarabağ”
15 avqust: Çempionlar Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları
16 avqust: UEFA Superkuboku (Afina, Yunanıstan)
17 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 3-cü təsnifat mərhələsinin cavab oyunları
3-cü tur
18-20 avqust
“Qarabağ” - “Araz-Naxçıvan”
“Kəpəz” - “Turan Tovuz”
“Səbail” - “Zirə”
“Sabah” - “Neftçi”
“Qəbələ” - “Sumqayıt”
22-23 avqust: Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları
24 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin ilk oyunları
4-cü tur
25-27 avqust
“Araz-Naxçıvan” - “Sumqayıt”
“Neftçi” - “Qəbələ”
“Zirə” - “Sabah”
“Turan Tovuz” - “Səbail”
“Qarabağ” - “Kəpəz”
29-30 avqust: Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin cavab oyunları
31 avqust: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının pley-off mərhələsinin cavab oyunları
31 avqust: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin püşkatması
1 sentyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin püşkatması
5-ci tur
1-3 sentyabr
“Kəpəz” - “Araz-Naxçıvan”
“Səbail” - “Qarabağ”
“Sabah” - “Turan Tovuz”
“Qəbələ” - “Zirə”
“Sumqayıt” - “Neftçi”
9 sentyabr: AÇSO – Azərbaycan – Belçika
12 sentyabr: YO - Azərbaycan – İordaniya
12 sentyabr: U-21 AÇSO - Serbiya – Azərbaycan
6-cı tur
15-17 sentyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Neftçi”
“Zirə” - “Sumqayıt”
“Turan Tovuz” - “Qəbələ”
“Qarabağ” - “Sabah”
“Kəpəz” - “Səbail”
19-20 sentyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 1-ci turu
21 sentyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 1-ci turu
7-ci tur
22-24 sentyabr
“Səbail” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Kəpəz”
“Qəbələ” - “Qarabağ”
“Sumqayıt” - “Turan Tovuz”
“Neftçi” - “Zirə”
8-ci tur
29 sentyabr – 1 oktyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Zirə”
“Turan Tovuz” - “Neftçi”
“Qarabağ” - “Sumqayıt”
“Kəpəz” - “Qəbələ”
“Səbail” - “Sabah”
3-4 oktyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 2-ci turu
5 oktyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 2-ci turu
9-cu tur
6-8 oktyabr
“Sabah” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Səbail”
“Sumqayıt” - “Kəpəz”
“Neftçi” - “Qarabağ”
“Zirə” - “Turan Tovuz”
12 oktyabr: U-21 AÇSO - Azərbaycan – Şimali İrlandiya
13 oktyabr: AÇSO – Estoniya - Azərbaycan
16 oktyabr: AÇSO - Azərbaycan – Avstriya
17 oktyabr: U-21 AÇSO - Azərbaycan – Lüksemburq
II DÖVRƏ
10-cu tur
20-22 oktyabr
“Qəbələ” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Sumqayıt”
“Səbail” - “Neftçi”
“Kəpəz” - “Zirə”
“Qarabağ” - “Turan Tovuz”
24-25 oktyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 3-cü turu
26 oktyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 3-cü turu
11-ci tur
27-29 oktyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Qarabağ”
“Turan Tovuz” - “Kəpəz”
“Zirə” - “Səbail”
“Neftçi” - “Sabah”
“Sumqayıt” - “Qəbələ”
12-ci tur
3-5 noyabr
“Sumqayıt” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Neftçi”
“Sabah” - “Zirə”
“Səbail” - “Turan Tovuz”
“Kəpəz” - “Qarabağ”
7-8 noyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 4-cü turu
9 noyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 4-cü turu
13-cü tur
10-12 noyabr
“Araz-Naxçıvan” - “Kəpəz”
“Qarabağ” - “Səbail”
“Turan Tovuz” - “Sabah”
“Zirə” - “Qəbələ”
“Neftçi” - “Sumqayıt”
16 noyabr: AÇSO – Azərbaycan - İsveç
Azərbaycan Kuboku
18-19 noyabr: I təsnifat mərhələsi
19 noyabr: AÇSO – Bekçika - Azərbaycan
21 noyabr: U-21 AÇSO – Ukrayna - Azərbaycan
14-cü tur
24-26 noyabr
“Neftçi” - “Araz-Naxçıvan”
“Sumqayıt” - “Zirə”
“Qəbələ” - “Turan Tovuz”
“Sabah” - “Qarabağ”
“Səbail” - “Kəpəz”
Azərbaycan Kuboku
28-30 noyabr: II təsnifat mərhələsi
28-29 noyabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 5-ci turu
30 noyabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 5-ci turu
15-ci tur
1-3 dekabr
“Araz-Naxçıvan” - “Səbail”
“Kəpəz” - “Sabah”
“Qarabağ” - “Qəbələ”
“Turan Tovuz” - “Sumqayıt”
“Zirə” - “Neftçi”
16-cı tur
8-10 dekabr
“Zirə” - “Araz-Naxçıvan”
“Neftçi” - “Turan Tovuz”
“Sumqayıt” - “Qarabağ”
“Qəbələ” - “Kəpəz”
“Sabah” - “Səbail”
12-13 dekabr: Çempionlar Liqasının qrup mərhələsinin 6-cı turu
14 dekabr: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının qrup mərhələsinin 6-cı turu
17-ci tur
15-17 dekabr
“Araz-Naxçıvan” - “Sabah”
“Səbail” - “Qəbələ”
“Kəpəz” - “Sumqayıt”
“Qarabağ” - “Neftçi”
“Turan Tovuz” - “Zirə”
18 dekabr: Çempionlar Liqasının 1/8 final, Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/16 final mərhələsinin püşkatması
Azərbaycan Kuboku
19-20 dekabr: 1/8 final
18-ci tur
22-24 dekabr
“Araz-Naxçıvan” - “Turan Tovuz”
“Zirə” - “Qarabağ”
“Neftçi” - “Kəpəz”
“Sumqayıt” - “Səbail”
“Qəbələ” - “Sabah”
III dövrə
19-cu tur
21-23 yanvar 2024-cü il
“Qarabağ” - “Araz-Naxçıvan”
“Kəpəz” - “Turan Tovuz”
“Səbail” - “Zirə”
“Sabah” - “Neftçi”
“Qəbələ” - “Sumqayıt”
20-ci tur
26-28 yanvar
“Araz-Naxçıvan” - “Sumqayıt”
“Neftçi” - “Qəbələ”
“Zirə” - “Sabah”
“Turan Tovuz” - “Səbail”
“Qarabağ” - “Kəpəz”
Azərbaycan Kuboku
30-31 yanvar: 1/4 final, ilk oyunlar
21-ci tur
2-4 fevral
“Kəpəz” - “Araz-Naxçıvan”
“Səbail” - “Qarabağ”
“Sabah” - “Turan Tovuz”
“Qəbələ” - “Zirə”
“Sumqayıt” - “Neftçi”
Azərbaycan Kuboku
6-7 fevral: 1/4 final, cavab oyunları
22-ci tur
9-11 fevral
“Araz-Naxçıvan” - “Neftçi”
“Zirə” - “Sumqayıt”
“Turan Tovuz” - “Qəbələ”
“Qarabağ” - “Sabah”
“Kəpəz” - “Səbail”
13-14 fevral: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, ilk oyunlar
15 fevral: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/16 final mərhələsi, ilk oyunlar
23-cü tur
16-18 fevral
“Səbail” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Kəpəz”
“Qəbələ” - “Qarabağ”
“Sumqayıt” - “Turan Tovuz”
“Neftçi” - “Zirə”
20-21 fevral: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, ilk oyunlar
22 fevral: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/16 final mərhələsi, cavab oyunları
23 fevral: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/8 final mərhələsinin püşkatması
24-cü tur
23-25 fevral
“Araz-Naxçıvan” - “Zirə”
“Turan Tovuz” - “Neftçi”
“Qarabağ” - “Sumqayıt”
“Kəpəz” - “Qəbələ”
“Səbail” - “Sabah”
25-ci tur
1-3 mart
“Sabah” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Səbail”
“Sumqayıt” - “Kəpəz”
“Neftçi” - “Qarabağ”
“Zirə” - “Turan Tovuz”
5-6 mart: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, cavab oyunları
7 mart: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/8 final mərhələsi, ilk oyunlar
26-cı tur
8-10 mart
“Turan Tovuz” - “Araz-Naxçıvan”
“Qarabağ” - “Zirə”
“Kəpəz” - “Neftçi”
“Səbail” - “Sumqayıt”
“Sabah” - “Qəbələ”
12-13 mart: Çempionlar Liqasının 1/8 final mərhələsi, cavab oyunları
14 mart: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/8 final mərhələsi, cavab oyunları
15 mart: Çempionlar Liqası, Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/4 final, 1/2 final və final mərhələlərinin püşkatması
27-ci tur
15-17 mart
“Araz-Naxçıvan” - “Qəbələ”
“Sumqayıt” - “Sabah”
“Neftçi” - “Səbail”
“Zirə” - “Kəpəz”
“Turan Tovuz” - “Qarabağ”
22 mart: U-21 AÇSO – Azərbaycan – İngiltərə
26 mart: U-21 AÇSO – Azərbaycan – Ukrayna
IV DÖVRƏ
28-ci tur
29-31 mart
“Sumqayıt” - “Araz-Naxçıvan”
“Qəbələ” - “Neftçi”
“Sabah” - “Zirə”
“Səbail” - “Turan Tovuz”
“Kəpəz” - “Qarabağ”
Azərbaycan Kuboku
2 aprel: 1/2 final, ilk oyunlar
29-cu tur
5-7 aprel
“Araz-Naxçıvan” - “Kəpəz”
“Qarabağ” - “Səbail”
“Turan Tovuz” - “Sabah”
“Zirə” - “Qəbələ”
“Neftçi” - “Sumqayıt”
9-10 aprel: Çempionlar Liqasının 1/4 final mərhələsi, ilk oyunlar
11 aprel: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/4 final mərhələsi, ilk oyunlar
30-cu tur
12-14 aprel
“Neftçi” - “Araz-Naxçıvan”
“Sumqayıt” - “Zirə”
“Qəbələ” - “Turan Tovuz”
“Sabah” - “Qarabağ”
“Səbail” - “Kəpəz”
16-17 aprel: Çempionlar Liqasının 1/4 final mərhələsi, cavab oyunları
18 aprel: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/4 final mərhələsi, cavab oyunları
31-ci tur
19-21 aprel
“Araz-Naxçıvan” - “Səbail”
“Kəpəz” - “Sabah”
“Qarabağ” - “Qəbələ”
“Turan Tovuz” - “Sumqayıt”
“Zirə” - “Neftçi”
Azərbaycan Kuboku
23 aprel: 1/2 final, cavab oyunları
32-ci tur
26-28 aprel
“Zirə” - “Araz-Naxçıvan”
“Neftçi” - “Turan Tovuz”
“Sumqayıt” - “Qarabağ”
“Qəbələ” - “Kəpəz”
“Sabah” - “Səbail”
30 aprel – 1 may: Çempionlar Liqasının 1/2 final mərhələsi, ilk oyunlar
2 may: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/2 final mərhələsi, ilk oyunlar
33-cü tur
3-5 may
“Araz-Naxçıvan” - “Sabah”
“Səbail” - “Qəbələ”
“Kəpəz” - “Sumqayıt”
“Qarabağ” - “Neftçi”
“Turan Tovuz” - “Zirə”
7-8 may: Çempionlar Liqasının 1/2 final mərhələsi, cavab oyunları
9 may: Avropa Liqası və Konfrans Liqasının 1/2 final mərhələsi, cavab oyunları
34-cü tur
10-12 may
“Araz-Naxçıvan” - “Turan Tovuz”
“Zirə” - “Qarabağ”
“Neftçi” - “Kəpəz”
“Sumqayıt” - “Səbail”
“Qəbələ” - “Sabah”
35-ci tur
19 may
“Qəbələ” - “Araz-Naxçıvan”
“Sabah” - “Sumqayıt”
“Səbail” - “Neftçi”
“Kəpəz” - “Zirə”
“Qarabağ” - “Turan Tovuz”
22 may: Avropa Liqasının finalı (Dublin, İrlandiya)
36-cı tur
26 may
“Araz-Naxçıvan” - “Qarabağ”
“Turan Tovuz” - “Kəpəz”
“Zirə” - “Səbail”
“Neftçi” - “Sabah”
“Sumqayıt” - “Qəbələ”
29 may: Konfrans Liqasının finalı (Afina, Yunanıstan)
1 iyun: Çempionlar Liqasının finalı (London, İngiltərə)
Azərbaycan Kuboku
2 iyun: Final
Bölməyə aid digər xəbərlər
Dünən, 14:17
AFFA daha bir klubu cəzalandırıb
Dünən, 11:04
Premyer Liqa: növbəti turun təyinatları bəllli olub
8-05-2024, 13:18
"Kəpəz" klubu 8500 manat cərimələnib
8-05-2024, 12:01
AFFA "Qarabağ" və "Neftçi" klublarını cəzalandırıb
7-05-2024, 16:23
"Araz-Naxçıvan” Azərbaycan Kubokunun qalibi olub
6-05-2024, 12:07
Region Liqasının yarımfinal mərhələsinin təqvimi müəyyənləşib
5-05-2024, 21:17
Futbol oyunu zamanı iğtişaş baş verib, 155 polis xəsarət alıb
3-05-2024, 16:35
Avropa çempionatı: millilərimizin rəqibləri müəyyənləşib
3-05-2024, 15:51
İspaniya klubları türk oyunçunu transfer etmək istəyir
3-05-2024, 13:03
“Turan Tovuz” və futbolçusu cəzalandırılıb
3-05-2024, 11:34
Volkan Dəmirəl "Hatayspor"dan istefa verib
3-05-2024, 09:39
Bakıda bədii gimnastika üzrə Avropa Kuboku yarışı başlayıb
3-05-2024, 09:23
Konfrans Liqası: "Fiorentina" "Brügge"ni son dəqiqə qolu ilə "yıxıb"
2-05-2024, 17:16
Federasiya baş məşqçi ilə bağlı qərar verib
2-05-2024, 12:12
"Qalatasaray"da növbəti mövsüm planı - 4 əcnəbi oyunçu göndərilir
2-05-2024, 07:48
Minifutbol millimiz beynəlxalq turnirin qalibi olub - Fotolar
30-04-2024, 14:41
Millimiz yoldaşlıq oyunu keçirəcək
30-04-2024, 12:17
Acun Ilıcalı Sloveniyanın məşhur komandasını alır
29-04-2024, 09:41
İki gimnastımız beş medal qazanıb
28-04-2024, 18:00
"Qəbələ" Azərbaycan Premyer Liqasını tərk edib
28-04-2024, 08:08
Azərbaycan cüdoçusu Avropa çempionu olub
26-04-2024, 17:39
"Beşiktaş" daha bir futbolçu ilə müqaviləni yeniləyib
26-04-2024, 13:54
"Qarabağ" klubu cərimələnib
26-04-2024, 11:21
“Neftçi”nin şikayəti təmin olunmayıb
25-04-2024, 10:48
Fatih Terimin komandası darmadağınla uduzub
25-04-2024, 09:43
Millimiz bu gün Özbəkistan komandası ilə qarşılaşacaq
24-04-2024, 09:19
Azərbaycan Kuboku: bu gün finalçılar bəlli olacaq
23-04-2024, 00:05
Abramoviç yeni futbol klubunu Avropanın ən yaxşısı edəcək
23-04-2024, 00:02
Məşhur boksçu Mayk Tayson şirkətin səfiri olub
22-04-2024, 18:00
Anaxanım İsmayılova erməni idmançını məğlub edib
22-04-2024, 13:18
Mayk Tayson dünya çempionu ilə küçədə döyüşüb - Foto
21-04-2024, 18:01
Dünyanın idman paytaxtı olması üçün Bakının namizədliyi irəli sürülüb
19-04-2024, 11:16
Premyer Liqası: növbəti turun təqvim və hakim təyinatları açıqlanıb
19-04-2024, 10:17
Kluba ayrılan pullar mənimsənilib, oyun "satış"ı iddiası var - "İrəvan"da "xal" qalmadı...
19-04-2024, 09:47
"Fənərbağça"nın baş məşqçisi: "Azarkeşlərimizdən utandıq"
19-04-2024, 01:02
Konfrans liqası: "Fiorentina" 2 qolla qələbə qazanıb
19-04-2024, 00:35
"Arsenal" türk oyunçunu "radar"a salıb
18-04-2024, 13:12
İki kluba texniki məğlubiyyət verilib
18-04-2024, 10:17
Konfrans Liqası: “Fənərbağça” bu gün yunan komandası ilə "döyüşəcək"
17-04-2024, 14:22
"Beşiktaş" niderlandlı futbolçu ilə anlaşıb
17-04-2024, 11:32
Azərbaycanlı idmançı Avropa çempionu olub
17-04-2024, 09:18
Konfrans Liqası: "Fənərbağça" - "Olimpiakos" oyunu bu kanalda şifrəsiz yayımlanacaq
16-04-2024, 11:12
Arda Turan məhkəməyə verilib
16-04-2024, 10:36
Çempionlar Liqasının oyunlarına bu gün start verilir
16-04-2024, 08:16
"Çelsi" rəqibini darmadağın edib
15-04-2024, 22:18
"Beşiktaş" Fernando Santos və köməkçilərinə təzminat ödəyəcək
15-04-2024, 09:23
İtaliya futbolunda qorxulu anlar - Oyun dayandırılıb
14-04-2024, 14:31
Paris-2024: Azərbaycan millisi lisenziya qazanıb
13-04-2024, 08:54
Mayk Tayson Cek Paulu hədələyir - Foto